OĞUZLAR BİLGİSAYAR DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Oğuzlar Bilgisayar; iş gücünü daha verimli kullanma ve uzmanlık alanlarına odaklanmayı amaçlayan, bilişim sektörü üreticileri ile iş ortaklarının müşterilerine; analiz, planlama, optimizasyon, kurulum/entegrasyon ve sorun giderme hizmetleri sunmaktadır.
Alanında lider iş ortaklarıyla birlikte müşterilerinin ihtiyaçlarına ideal çözümler sunarak BT altyapılarını daha etkili kullanma ve operasyonel verimliliği arttırma olanakları sağlayan.
Oğuzlar Bilgisayar’ın sunduğu danışmanlık hizmetlerinin faydaları:
- BT Danışmanlık maliyetlerinde azalma
- Hizmet kalitesinde yükselme
- Temel faaliyet alanına odaklanma
- Günümüz altyapı ve uygulamalarına geçiş ve dönüşümde hız ve esneklik
- Müşteri memnuniyetini arttırma
Bilişim Danışmanlığı
Bilişim Danışmanlığı kapsamında sunduğumuz hizmetlerimiz, bulut bilişim danışmanlığı ve sistem danışmanlığı olarak iki alanda toplanmaktadır.
Bulut Bilişim Danışmanlığı;
İşletmelerin, genel, özel veya hibrit bulut ile tanışması için gerekli analiz çalışması ile başlamaktadır. Herhangi bir bilgi teknolojisi yatırımı bulunmayan, farklı merkezlerde, farklı platformlardaki cihazlara veya yazılımlara sahip işletmeler, işlerini buluta taşıyarak daha güçlü, kesintisiz, az maliyetli ve yüksek verimli bir hizmet almaktadırlar.
Sistem Danışmanlığı;
Tüm gerekli yazılım ve donanım ihtiyaçlarını analiz etmek, teknik destek ve sürekli bakım, PC ve çevre birimlerinin kurulumu, sunucu ve ağ donanımları kurulum ve yapılandırılması, ağ ve güvenlik sistemlerinin konfigürasyonu ve yedekleme hizmetlerini içermektedir.Ana Sayfa