Akıllı işletmeler için akıllı çözüm

İşletmenizin büyüklüğünden bağımsız olarak, bilgisayarlarınızın ve ağlarınızın güvenliğinden her daim emin olmak istersiniz. OĞUZLAR Bilgisayar Teknik ekibi, işletmenizin 24 saat güvenlik duvarı ve virüs korumasına sahip olmasını, ağınızın izinsiz giriş, casus yazılım ve bilgisayar korsanlarının ataklarına karşı 7/24 güvende olmasını garanti eder.

Birçok küçük işletme sahibi saldırılardan kendilerini güvende hissediyor, hackerların yalnızca büyük şirketleri hedef aldığını düşünüyor. Gerçek şu ki, birçok siber suçlu, en az güvenlik önlemleri nedeniyle daha küçük işletmeleri ideal hedefler olarak görüyor ve genellikle daha küçük işletmeleri daha büyük şirketlerin ağlarına erişmek için kullanıyor.

Tüm I.T. seviyelerinde güvenlik kolay bir hedef olarak görülmemenizi sağlamak için hayati önem taşır. Sistem Güvenliği Sistemleriniz tehlikeye girdiğinde ele almak istediğiniz bir şey değildir.  OĞUZLAR Bilgisayar Firması, entegre güvenlik duvarları, ağ ve masaüstü güvenlik çözümleri, virüs koruması, spam filtreleme, reklam yazılımı, casus yazılım koruması ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olabilir.
Yaşadığımız bu digital çağda sistem güvenliği tercih sebebi değil,bir zorunluluk haline gelmiştir.Ana Sayfa