1999 yılında kurulan OĞUZLAR bilişim sektörünün yerli sermaye ile kurulan lider firmaları arasında yer almaktadır. Bilgisayar, yazıcı, donanım parçaları ve sarf malzeme satışı , elektronik tamiri, server kurulum ve bakımı, network altyapısı, periyodik bakımlar, danışmanlık hizmeti ile ticaret hayatına başlayarak ürün yelpazesini genişletmiş, bugün bilgisayar ve yan ürünleri, aktif ve pasif network ürünlerinin satışını ve kurulumunu yapmaktadır.

Bilişim sektöründe ileri teknolojiye sahip dünyanın en iyi markalarını bireysel ve kurumsal pazardaki tüketicinin ihtiyaçları doğrultusunda dikkatle değerlendirerek, tüketiciye en uygun çözümleri yüksek kalite bilinciyle sunmak.

Bilişim Teknolojileri (BT) sektöründe bütünleşik çözümler sunabilen teknoloji firmaları arasında güven duyulan lider bir firma olmak. Yeni uzmanlık alanlarına yönelerek gelişimini başarıyla sürdüren oğuzlar, şirketlerin iletişim alt yapısı ihtiyaçlarına anahtar teslim hizmet ve katma değerli çözümler sunmaktadır.

OĞUZLAR bilişim müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde tespit etmek, müşteri ihtiyaçlarına yönelik en doğru ve en iyi çözümü müşteriye sunmak, müşteri memnuniyetinin devamlılığını sağlamak ve sunulan kaliteli hizmetlerin tutarlılığını garanti altına almak amacındadır.
Ana Sayfa